23-річний слідчий поліції Кіровоградщини купив собі авто за мільйон гривень

18002
кількість переглядів
Toyota Camry Hybrid

У декларації, поданій у 2021 році, слідчий слідчого управління ГУНП в Кіровоградській області Віталій Вовк задекларував транспортний засіб вартістю майже мільйон гривень.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

За даними реєстру НАЗК, 23-річний слідчий 23.09.2020 став власником престижного седана бізнес-класу Toyota Camry Hybrid 2020 року випуску вартістю 962 673 гривні.

На посаді слідчого Віталій Вовк працює лише з 2018 року, до цього навчався у Національній академії внутрішніх справ України.

З метою підтвердження джерела походження коштів Віталій Вовк у середині вересня задекларував подарунок у грошовій формі у розмірі 450 000 гривень, які він отримав від своєї матері Алли Вовк. Ще 450 тисяч гривень подарунку задекларувала дружина слідчого Оксана Вовк, гроші вона отримала від свого батька Валерія Кота.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.