Кіровоградська облрада подала до суду на свою колишню газету

1061
кількість переглядів
Народне слово

Кіровоградська облрада вимагає в суді від газети «Народне слово» розірвати договір оренди та повернути у користування обласної ради приміщення, в якому розташована редакція, через несплату орендної плати та порушення умов договору.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Як прокоментувала журналісту CBN головна редакторка газети «Народне слово» Оксана Гуцалюк, «ми справно платимо оренду, просто в нас змінилася структура, утворили нове ТОВ, яке займається виключно фінансовою діяльністю. На підтвердження оплат є акти виконаних робіт, підписані представниками позивача».

Комунальне підприємство обласної ради «Регіональний центр розвитку послуг», яке є позивачем, у своїй заяві до суду звинувачує редакцію у порушенні умов договору оренди та вимагає сплати боргу, розірвання договору та виселення редакції з орендованого приміщення. Чинний нині договір оренди закінчується у 2032 році.

До реформування комунальних засобів масової інформації газета «Народне слово» належала Кіровоградським обласним раді та державній адміністрації.

Редакція СBN підтримує колег та сподівається на мирне вирішення проблеми, яке б задовольнило обидві сторони.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.