У Кропивницькому презентують результати соцдослідження про екологічні проблеми міста

951
кількість переглядів
екологія

13 травня 2021 року об 11:00 у CBN (Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 46, третій поверх ТЦ «Реал») відбудеться прес-конференція, на якій презентують звіт за результатами соціологічного дослідження «Екологічні проблеми Кропивницького».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Громадська організація «Флора» запитала у людей, яку екологічну проблему потрібно вирішувати в першу чергу. Скласти рейтинг найбільш актуальних екологічних проблем, які непокоять жителів Кіровоградщини, допоміг соціолог Едуард Клюєнко.

На конференції говоритимуть про:

  1. Топ-5 екологічних проблем Кіровоградської області, місце радону у цьому списку.
  2. Стан радонового забруднення Кіровоградської області у порівнянні з іншими регіонами України. Як на це реагують жителі області.
  3. Відбудеться презентація звіту за результатами соціологічного дослідження «Екологічні проблеми Кропивницького».

Спікери:

  • Едуард Клюєнко, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри філософії, політології та міжнародних відносин Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Керівник дослідницької ГО «Центрально-українська соціологічна лабораторія»;
  • Володимир Бочаров-Туз, керівник аналітично-дослідного центру;
  • Людмила Шестакова, виконавчий директор ГО «Флора».

До участі у прес-конференції запрошений Володимир Слінченко, начальник управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кіровоградської ОДА.

Громадська організація «Флора» запрошує представників медіа за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 46, третій поверх ТЦ «Реал».

Початок реєстрації о 10:30. Акредитація за e-mail: ekoosvita@gmail.com.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.