Пресконференція щодо екологічних проблем Кропивницького (трансляція завершилась)

478
кількість переглядів

У Центральноукраїнському бюро новин розпочалася пресконференція, на якій мова йде про результати соціологічного дослідження «Екологічні проблеми Кропивницького».

Громадська організація «Флора» запитала у людей, яку екологічну проблему потрібно вирішувати в першу чергу. Скласти рейтинг найбільш актуальних екологічних проблем, які непокоять жителів Кіровоградщини, допоміг соціолог Едуард Клюєнко.

На конференції говоритимуть про:

  • Топ-5 екологічних проблем Кіровоградської області, місце радону у цьому списку,
  • стан радонового забруднення Кіровоградської області у порівнянні з іншими регіонами України,
  • як на це реагують жителі області.

Відбудеться презентація звіту за результатами соціологічного дослідження «Екологічні проблеми Кропивницького».

Спікери:

  • Едуард Клюєнко, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри філософії, політології та міжнародних відносин Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Керівник дослідницької ГО «Центрально-українська соціологічна лабораторія»;
  • Володимир Бочаров-Туз, керівник аналітично-дослідного центру;
  • Людмила Шестакова, виконавчий директор ГО «Флора».

До участі у прес-конференції запрошений Володимир Слінченко, начальник управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кіровоградської ОДА.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.