У студентському самоврядуванні Кропивницької філії Донецього медуніверситету прокоментували її закриття

1312
кількість переглядів

Офіційного оголошення щодо закриття факультету №2 (філії Донецького університету, — Ред.) у Кропивницькому від керівництва, тобто декана Петра Сидоренка, не було.

На цьому CBN наголосила заступниця голови студентського самоврядування цього вишу Яна Соболь.

«Всі в шоці, тому що багато студентів, а це майже 1000 осіб, будуть змушені забрати документи та переїжджати або до іншого міста в медичний університет, або забрати документи і залишити навчання. Майже 70 особам доведеться кидати роботу, адже вони працевлаштовані офіційно. Також наші студенти працюють у ковідних відділеннях», — повідомила Яна Соболь.

За її словами, велика кількість студентів не матимуть можливості закінчити навчання, оскільки у них немає на це коштів. Адже після підписання нового контракту з будь-яким медичним навчальним закладом доведеться заплатити за навчання більше 40 тисяч гривень.

Стало відомо, чому у Кропивницькому закривають філію Донецького медуніверситету

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.