«Європейська Солідарність» ініціює врегулювання проблемних питань отримання житлових субсидій

332
кількість переглядів
ЄС

Фракція «Європейська Солідарність» направила керівництву Кіровоградської обласної ради звернення про проведення позачергового засідання депутатського корпусу обласної ради.

Про це повідомив керівник фракції «ЄС» в Кіровоградській облраді Сергій Коваленко, інформує CBN.

«Необхідність проведення сесійного засідання ми вбачаємо у ситуації, що склалася у зв’язку із впровадженням Кабінетом Міністрів з 1 травня нової системи призначення субсидій. На тлі карантинних заходів і падіння доходів громадяни масово йдуть до органів соціального захисту щоб подати документи. Створюються черги, панує нервова атмосфера при переоформленні субсидій. Встановлений Урядом порядок речей ніяким чином не сприяє суспільній стабільності», — наголосив Сергій Коваленко.

Політик підкреслив: «Європейська Солідарність» пропонує на сесії прийняти звернення до Кабінету Міністрів стосовно врегулювання проблемних питань оновленого механізму отримання житлових субсидій.

«Закликаємо депутатів, не зважаючи на партійну приналежність, підтримати нашу ініціативу. Важливішим є збереження життя і здоров’я наших громадян а також їх добробут, а не політичні уподобання. Закликаємо також депутатський корпус районних, міських, селищних і сільських рад Кіровоградщини розглянути це питання на позачергових засіданнях», — закликав Сергій Коваленко.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.