Закриття філії Донецького медуніверситету у Кропивницькому: «Європейська Солідарність» виступила з офіційною заявою

895
кількість переглядів
ЄС

Кіровоградська організація політичної партії «Європейська Солідарність» виступила з офіційною заявою щодо закриття Філії Донецького національного медичного університету в Кропивницькому.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє CBN з посиланням на facebook-стoрінку «ЄС».

«Сьогодні в інформаційному просторі Кіровоградської області було оприлюднено інформацію про закриття Філії Донецького національного медичного університету в Кропивницькому. Відповідне рішення прийняла Вчена рада вишу вчора, 12 травня 2021 року. Підстава, як повідомляють ЗМІ, неможливість виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності», — йдеться у заяві «Європейської Солідарності».

У політичній силі нагадали: у 2016 році у Кропивницькому було відкрито два факультети вишу. Університет розмістився в будівлі на Великій Перспективній. У перспективі навіть розглядали можливість, що філія трансформується в окремий медуніверситет.

«Тодішнє керівництво обласної державної адміністрації (С. Кузьменко), обласної ради (О. Чорноіваненко), міської влади (А. Райкович) за підтримки народних депутатів (К. Яриніч) у співпраці вжили неймовірних зусиль задля відкриття філії. Саме з відкриттям філії влада мала намір ліквідувати надзвичайно гострий для нашої області брак медичних кадрів. Відкриття філії давало можливість отримати вищу медичну освіту нашій молоді. А наявність іноземних студентів – нові фінансові вливання.
Новина про закриття збурила громадськість. Як таке можливо? Що далі буде із викладачами, студентами?» — цікавляться в «ЄС».

Кіровоградська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність» вважає, що такі рішення, це, в першу чергу, наслідок абсолютно безвідповідального керівництва профільного міністерства і Уряду.

«Вважаємо закриття Філії Донецького національного медичного університету в Кропивницькому неприпустимим. Закликаємо керівництво обласної державної адміністрації негайно втрутитися у ситуацію для вирішення цього питання, провести відповідні консультації із керівництвом вишу та Міністерством охорони здоров»я.
Зважаючи, що окремі депутати «Європейської Солідарності» в Кіровоградській обласній раді та Кропивницькій міській раді стояли біля витоків Філії Донецького національного медичного університету в Кропивницькому, ми готові надати всебічну підтримку владі у вирішенні цього питання», — наголосили в «Європейській солідарності».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.