На Кіровоградщині планують знизити тариф на водопостачання

2001
кількість переглядів
вода

На Кіровоградщині з 2022 року планують на 65 копійок знизити тариф на воду.

Про це CBN повідомили в пресслужбі «Дніпро-Кіровоград».

«Перегляд тарифів на послуги зумовлений вимогами чинного законодавства, зменшенням обсягів споживання електроенергії, скороченням чисельності працівників, необхідністю погашення частини кредиту Світового банку та відсотків за його користування», — наголосили в пресслужбі підприємства.

Відпoвіднo дo рoзрахунків, на 2022 рік тариф за 1 м3 на пoслуги централізoванoгo вoдoпoстачання складає 24,13 грн., на вoдoвідведення – 19,85 грн. Разoм ця сума складає 43,85 грн. Нагадаємо, нині жителі Кірoвoградщини платять за 1 кубометр води 44,50 грн.

Відкрите обговорення необхідності встановлення нових тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення відбудеться 27 травня 2021 року о 16.00 годині за адресою: м. Кропивницький, вул. Озерна Балка 3а, актова зала.

Пропозиції та зауваження приймаються по 25 травня 2021 року включно на адресу: м. Кропивницький, вул. Соборна 19а.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.