В. о. голови Кіровоградської ОДА: «Працюємо над тим, щоб зберегти медичний виш в області»

723
кількість переглядів
Валерій Жалдак
Валерій Жалдак

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Валерій Жалдак зібрав термінову нараду, щоб вивчити можливість збереження медичного вишу на Кіровоградщині вчора, 13 травня.

Про це CBN повідомили у прес-службі ОДА.

«Інформація з Донецького національного медичного університету неочікувана для всіх. Кіровоградщина свого часу доклала багато зусиль, щоб навчальний заклад розташував свій підрозділ саме в Кропивницькому. Нині маємо зробити все, щоб зберегти виш такого профілю в регіоні. Розглядаємо всі можливі варіанти, якою буде база для подальшого функціонування університету – чи це буде підрозділ ДНМУ, чи, можливо, як окремий навчальний заклад», – зазначив Валерій Жалдак.

У студентському самоврядуванні Кропивницької філії Донецього медуніверситету прокоментували її закриття

Він наголосив, що за п’ять років роботи підрозділ медичного університету в Кропивницькому викристалізувався, відтак існує повноцінний бекграунд для підготовки кадрів.

«Сьогодні ми створюємо сучасні приймальні відділення за програмою президента “Велике будівництво”, другий рік ми боремося з пандемією коронавірусу. В області гостро стоїть питання медичних кадрів. Тому питання збереження навчального закладу медичного профілю для нас дуже актуальне», – додав тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації.

Валерій Жалдак доручив напрацювати дорожню карту збереження медвишу в Кропивницькому.

Станом на сьогодні у підрозділі ДНМУ працюють 192 викладачі і навчаються понад 800 студентів, у тому числі іноземці.

Нагадаємо, вчена рада Донецького медуніверситету, яка засідала у Кропивницькому, Краматорську та Маріуполі 12 травня, вирішила закрити філію цього навчального закладу у Кропивницькому через невідповідність ліцензійним вимогам.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.