«Велике будівництво» дісталося до дороги Мала Виска – Миролюбівка – Димине – Гаївка

2915
кількість переглядів
ремонт дороги

Почалися роботи з поточного середнього ремонту ділянки км 2+400 км 6+400 дороги загального користування місцевого значення О121001 Мала Виска – Димине – Миролюбівка – Гаївка у Новоукраїнському районі.

Про це CBN повідомили в ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг».

«Ремонт передбачений програмою президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. За проектом, плануємо улаштувати два шари дорожнього одягу зі щільного дрібнозернистого асфальтобетону, встановити дорожні знаки, інформативні вказівники та нанести розмітку. Наразі підрядна організація влаштовує вирівнюючий шар дорожнього покриття по всій протяжності ділянки», – уточнили в агентстві.

У ДП зазначили, протяжність ділянки, яку планують відремонтувати, – чотири кілометри. Вартість ремонту – 14 мільйонів гривень.

Раніше на Кіровоградщині розпочали ремонтувати дорогу місцевого значення Кропивницький – Первозванiвка – Калинiвка – Сасiвка.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.