Жителі Кіровоградщини витратили у квітні на покупку авто понад 5 млн дол.

699
кількість переглядів
авто

Минулого місяця у Кропивницькому та Кіровоградській області придбали 175 нових автомобілів.

Це на 133% більше, ніж у квітні минулого року, коли за місяць зареєстрували 75 машин, повідомляє прес-служба сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Сума покупок становила понад 5 млн дол. США без врахування вартості додаткового обладнання. Лідером серед брендів минулого місяця була Toyota. Понад 40 таких нових автомобілів отримали реєстрацію в регіоні. Крім цих авто, часто обирали Renault, Volkswagen, Skoda і Chery.

Кросовер Toyota RAV4 отримав найбільшу кількість продажів серед моделей і покрив понад 10% ринку. Також у регіоні часто реєстрували Renault Logan і Volkswagen Touareg.

Майже 80% зареєстрованих автомобілів – кросовери. Частка авто, що обладнані дизельними моторами, склала 30% ринку, а середній об’єм двигуна становив 2 л. Автомобілі з ціною від 17 до 35 тис. дол. отримали долю ринку 46%. Середня ціна кожного автомобіля, який зареєстрували у квітні, склала 29 тис. дол.

Загалом у квітні в Україні зареєстрували 10 000 нових автомобілів. Це на 11% більше, ніж у березні, і на 170%, ніж у квітні минулого року. Сума витрат минулого місяця склала 330 млн дол., якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. Найпопулярнішою маркою була Toyota, а бестселер серед моделей – Kia Sportage.

Нагадаємо, у першому кварталі 2021 року у Кропивницькому та Кіровоградській області придбали 390 нових автомобілів. Сума покупок становила 12 млн дол. Лідером серед брендів у січні-березні був Renault, а найпопулярніша модель – також Toyota RAV4.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.