Олександрія отримала кисневі концентратори. Вони поки під замком

664
кількість переглядів
кисневий концентратор

52 переносні кисневі концентратори отримали міський та районний центри первинної медико-санітарної допомоги Олександрії, передає кореспондент CBN.

Обладнання призначене для амбулаторних пацієнтів, хворих на Covid-19. Тобто для людей, які мають низький рівень концентрації кисню в крові, але можуть лікуватися вдома.

Апарати китайського виробництва. Вартість одного – майже 37 тисяч гривень. Вартість партії лише для міського центру, який отримав 37 концентраторів, становить понад 1 мільйон 300 тисяч гривень. Обладнання прийняли на баланс і опечатали, адже поки невирішеним залишається питання, яким чином передаватимуть його пацієнтам і як це буде оформлятися документально.

«Потрібно, щоб були якісь пояснення з боку Міністерства охорони здоров’я, яким категоріям хворих можна надавати ці концентратори, при яких показаннях, на який час, яка відповідальність буде, юридична відповідальність пацієнта, юридична відповідальність нашого підприємства – вони на нашому балансі знаходяться», – зазначив головний лікар Олександрійського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Сергій Дьячук.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.