«Олександрія сьогодні»: Олена Донець і Олексій Грановський, космічно-вуличний дует «МЕТА» (відео)

1449
кількість переглядів

Гості цієї програми – олександрійські артисти Олена Донець і Олексій Грановський. Днями вони вперше представили свою авторську музику у складі космічно-вуличного дуету «МЕТА», який створили торік.

Довгий час Олена і Олексій були відсутніми в Олександрії. Пандемія повернула їх додому.
Elena Donets більше 10 років працювала репетитором англійської мови і співачкою в кавер-гурті у Києві. Alex Gramm – більше 10 років артистом різних жанрів за кордоном.
На початку 2020-го вони зустрілися і об’єдналися в дует «МЕТА».

Їхня музика – мікс незвичних стародавніх і сучасних музичних інструментів, спеціальних музичних електронних приладів, бітбоксу та вокалу.

Elena Donets та Alex Gramm мають великий концертний досвід, виступаючи поодинці у багатьох містах України, Китаю, Гонконгу, Макао… Наразі і в нас є можливість бути слухачами унікального дуету артистів міжнародного рівня.

Їхня МЕТА – займатися улюбленою справою, творити ту музику, яка подобається та надихає оточуючих.

Чи вдається бути на хвилі успіху, Олена Донець і Олексій Грановський розповідають у програмі «Олександрія сьогодні» з Іриною Балашовою.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.