Кропивничанка здобула срібло на паралімпійському чемпіонаті Європи з плавання (фото)

Перегляди: 1673

У Португалії проходить чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів із інвалідністю, які змагаються за паралімпійською програмою, повідомляє CBN.

Ці старти є важливим етапом підготовки до Паралімпіади, яка відбудуться з 24 серпня по 5 вересня 2021 в Токіо.

На європейських водних доріжках у Португалії Кіровоградщину представляють призери Паралімпійських ігор Ольга Свідерська та Андрій Деревінський.

Учора саме Ольга Свідерська відкрила лік нашим європейським медалям. На дистанції 50 метрів на спині учениця Олени Кузніцової посіла друге місце та здобула срібну нагороду.