Качка з вишневим соусом. Кулінарне шоу «Гурманія» (відео)

1189
кількість переглядів

Якщо ранок неділі провести разом з гастрошоу «Гурманія», то день буде наповнений смачними спогадами. Цієї неділі шеф-кухар закладу «PANORAMA» Максим Анікольчук та Катерина Лунгул готують смачну та корисну страву – качку з вишневим соусом та грушею.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

У програмі ведучі розкажуть, як правильно обрати м`ясо качки, щоб було свіжим та ніжним. Та чим корисний качиний жир і для чого його використовують?

Запитання цього тижня у рубриці «Запитай у сусіда» від головного партнера програми «Файно маркет»: Що таке конфі? Від чого походить, або звідки прийшла така назва?

Хто перший правильно відповість, тому буде нараховано 100 бонусних балів. Для цього треба перейти на сторінку «Файно маркет» у Facebook і під відео програми відповісти на запитання.

Дякуємо рекламній агенції «Euro vision» за надання рекламних послуг.
Для приготування страви ми використовували високоолеїнову професійну кулінарну олію «EFFO», яку можна застосовувати й для приготування страв вдома. Олія, про яку варто знати та використовувати!

Дивіться щонеділі о 10.30 кулінарне шоу «Гурманія» на телеканалі «Вітер».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.