Вперше в історії Кіровоградську ОДА може очолити жінка. Що в декларації Марії Чорної

5274
кількість переглядів
Марія Чорна
Марія Чорна

Кандидатка на посаду голови Кіровоградської ОДА Марія Чорна подала «порожню» декларацію за 2020 рік, повідомляє кореспондент CBN з посиланням на реєстр декларацій.

Кабмін рекомендує на голову Кіровоградської ОДА Марію Чорну

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

На посаді директора департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА в 2020 році Марія Чорна отримала 445 068 гривень зарплати (37 000 гривень на місяць), ще 1 941 гривню склали гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовим правочинами від Кропивницького коледжу механізації сільського господарства та 359 гривень від Кропивницького коледжу харчування і торгівлі.

На Марію Чорну оформлена квартира у Кропивницькому площею 50,5 м2, яку чиновниця придбала у 2019 році за 486 000 гривень.

Іншої нерухомості, транспортних засобів та грошових активів Марія Чорна не задекларувала.

За даними декларації, Марія Чорна має кредитні зобов’язання перед АТ КБ «Приватбанк», які виникли у 2019 одночасно з придбанням квартири. У лютому 2021-го чиновниця погасила основну частку кредитних зобов’язань перед банком. У декларації Марія Чорна зазначила, що 280 тисяч гривень вона отримала від Парасковії Скляренко. За інформацією CBN, Парасковія Скляренко – 85-річна мати Марії Чорної.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.