Зеленський призначив голову Кіровоградської ОДА

1781
кількість переглядів
Марія Чорна
Марія Чорна / Facebook

Президент Володимир Зеленський призначив Марію Чорну головою Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це йдеться в указі глави держави №214/2021 від сьогодні, 28 травня.

Вперше в історії Кіровоградську ОДА може очолити жінка. Що в декларації Марії Чорної

Прес-служба глави держави відзначила, що «Володимир Зеленський зустрівся з новопризначеною головою ОДА у п’ятницю в Офісі Президента та вручив їй службове посвідчення.

Він побажав Марії Чорній успіху на новій посаді та висловив переконання, що досвід роботи в облдержадміністрації і знання особливостей регіону допоможуть їй реалізувати багатий потенціал Кіровоградщини».

Марія Чорна народилася 1974 року в Кіровоградській області. У 2003-му закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка (педагогіка і методика середньої освіти, українська мова і література), а у 2015 році – Кіровоградський національний технічний університет (управління фінансово-економічною безпекою).

З 2002 до 2011 року працювала на різних посадах у Компаніївській районній державній адміністрації Кіровоградської області. У серпні 2011-го була призначена заступником начальника головного управління агропромислового розвитку – начальником управління економічної політики Кіровоградської обласної державної адміністрації. З 2020 року обіймала посаду директора департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА.

15 квітня президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Назаренка з посади голови ОДА без пояснення причин. Обов’язки голови до сьогодні виконував Валерій Жалдак.

26 травня Кабінет Міністрів рекомендував Марію Чорну на посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.