Перманентний макіяж. Жіноче ток-шоу 3G+M (відео)

842
кількість переглядів

Татуаж, мікроблейдінг або перманентний макіяж, як тільки не називають цю процедуру, яка нині на піку популярності. Мрія чи не кожної дівчини прокинутися вже красивою та нафарбованою – це економить наш час! І взагалі – це зручно.

Але ж чому так часто трапляється, що стільки розчарування від процедури, а іноді й від майстра? Різна форма брів, шрами, інший колір, а інколи, навіть і порізи.
Чи безпечна ця процедура і як перевірити майстра на професійність?

Гості програми:
Ксенія Шульга – керівниця школи-студії перманентного макіяжу, топтренерка золотого складу від команди Лідер (чемпіонки світу з перманентного макіяжу Юліанни Дружиніної), викладачка майстер-класів та підготовки з перманенту;
Юлія Калмикова – майстриня з перманентного макіяжу та безпечного лазерного видалення татуажу та мікроблейдінгу, переможниця 9 міжнародних чемпіонатів з перманентного макіяжу;
Роман Бутовський – художній керівник сучасного театру сатири, а ще відомий стиліст-перукар;

У програмі побачите, як відбувається видалення старого татуажу та підготовка майстра до нанесення нового.

Також на вас чекає постійна психологічна рубрика від Анни Колєвої, де поговоримо про критику оточення. А смачним весняним рецептом на ваш стіл у кулінарній рубриці порадує Галина Артеменко у її блозі «Жизнь вкусная».

Партнери проєкту:
– рекламна агенція «РІКмедіа» та директор Олександр Рацул;
– студія «АПАРТАМЕНТИ Наталії Горбачової»;
– стиліст-візажист – Світлана Харламова.

Дивіться щосуботи о 10:30 та 19:30 жіноче ток-шоу «3G+M» на телеканалі «Вітер» або на Youtube-каналі.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.