Олександрієць та кропивничанин увійшли до складу збірної України для участі у Warrior Games (США)

578
кількість переглядів
Warrior Games

Warrior Games організовує Міністерство оборони США, починаючи з 2013 року. Країни-учасниці: США, Україна, Австралія, Канада, Велика Британія, Грузія, Данія, Нідерланди.

Уперше в історії Україна сформувала збірну з 40 ветеранів та військовослужбовців, які представлять країну на міжнародних змаганнях Warrior Games в Орландо (штат Флорида, США), що відбудуться з 12 до 22 вересня 2021 року.

Про це CBN повідомили у прес-службі Національної гвардії України.

Це одна з найбільших збірних, які Україна відправляла на змагання такого типу. До її складу входять ветерани та чинні військовослужбовці ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби, Нацполіції, СБУ, а також добровільних формувань, які отримали поранення, були травмовані чи захворіли під час або в результаті виконання службових обов’язків у зоні бойових дій ООС або під час миротворчих операцій за участі України з 1991 року.

Національну гвардію України з-поміж восьми учасників представлятиме і Євген Жар з Олександрії. Серед військових ЗСУ є, в тому числі, кропивничанин Іван Борщенко.

Кожен зі спортсменів боротиметься за медалі у різних адаптивних видах спорту: у штовханні ядра, метанні диска, баскетболі на візках, волейболі сидячи, велоспорті, гольфі, стрільбі з лука, плаванні, веслуванні на тренажерах тощо.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.