Реперка з Кіровоградщини записала пісню з Вакарчуком (відео)

872
кількість переглядів

1 червня 2021 року «Океан Ельзи» і Alyona Alyona випустили нову пісню, кошти від якої вирішили відправити на благодійність.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

До тексту доклали руку три автори, а Святослав Вакарчук для неї навчався хіп-хопу, пише «Главред».

«Країна дітей» присвячена дітям України, які постраждали внаслідок війни, збройних конфліктів, терактів. Музиканти стверджують, що прем’єра до Міжнародного Дня захисту дітей – це нагадування, що перш за все діти потребують захисту від вчинків дорослих, від їхніх безвідповідальних і жорстоких рішень.

Наприкінці 2020 року Сергій Жадан запропонував Святославу Вакарчуку створити пісню на його вірш, присвячений пам’яті Данила Дідика, хлопця, який у 2015 році загинув у Харкові внаслідок теракту під час маршу єдності. Лідер «Океану Ельзи» відразу погодився, тому що текст – пронизливий і точний – просто не може залишити байдужим. Вакарчук написав композицію в дуже нехарактерній для себе манері.

«В останні півроку я почав вивчати хіп-хоп культуру і класичний реп початку 90-х і спробував уявити, що б було, якби я читав. Так і записав демо. А потім у мене з’явилася ще одна ідея: саме на цю пісню зробити дует з Alyona Alyona, тому що вона не тільки нове і актуальне покоління, але вона ще й мала відношення до дітей, тому що була вихователькою в садку і відчуває цю тему, як ніхто інший», – пояснив Вакарчук..

Alyona Alyona написала свою частину тексту, читає в треку реп.

«Святослав розповів мені, що є чудовий вірш, написаний Сергієм Жаданом, і то буде новою піснею ОЕ. Він награв на піаніно мелодію, наспівав текст. І кожен рядок, кожна нотка запали мені в душу», – додала співачка.

Процес роботи над піснею був настільки інтенсивним, що виникла ідея записати і випустити одночасно дві версії пісні «Океану»: оригінальну версію ОЕ і стилістично іншу версію від Alyona Alyona.

Відео до пісні знято на початку травня в місті Лисичанськ на сході України. Ідея відео належить Святославу Вакарчуку. Головними героями стали діти від восьми до 13 років, які проживають там. Режисер – Віктор Придувалов. Оператор-постановник – Ярослав Пілунський.

За спільним рішенням виконавців, кошти з монетизації будуть передані на благодійність.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.