МВС оголосило в розшук кропивницького злодія в законі

0
1663
кількість переглядів

43-річного уродженця Кіровоградщини Армена Хачатряна, який відомий у статусі злодія в законі на прізвисько Армен Хохол/Армен Знам’янський, оголосили у розшук в Україні та внесли до переліку осіб, які переховуються від органів досудового розслідування.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Профайл короля злочинного світу, якому 17 травня 2021 року оголосили про підозру в створенні організованої злочинної організації (ч. 1 ст. 255 КК України), 2 червня 2021 року з’явився на сайті Міністерства внутрішніх справ, пише «Dетектив-Info».

Датою зникнення Хачатряна в Управлінні стратегічних розслідувань Нацполіції в Кіровоградській області вказано 19 травня 2021 року. Того дня Ленінський райсуд Кропивницького відмовив у задоволенні клопотання про надання дозволу на затримання Армена Хохла з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Служитель Феміди Олена Лук’янова дійшла висновків: правоохоронці не довели, що кримінальний генерал переховується, або ухиляється від слідства.

Хачатряну закидають ідеологічне верховодство створеним в ДУ «Кропивницький слідчий ізолятор» угрупованням, учасники якого «кошмарили» інших ув’язнених (передусім тих, яким інкримінуються так звані «непопулярні статті» Кримінального кодексу України), вимагаючи в них сплати коштів у «общак», а також в якості «компенсації» за програш у карти, причетність до розповсюдження наркотиків тощо.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.