Штрудель. Кулінарне шоу «Гурманія» (відео)

527
кількість переглядів

Розпочинаємо недільний ранок разом з гастрошоу «Гурманія». Сьогодні шеф-кухар закладу «PANORAMA» Максим Анікольчук та Катерина Лунгул приготують десерт, який, як вважається, важко готувати вдома, але ведучі доведуть, що це не так.

Смачний, соковитий та ароматний австрійський штрудель. У програмі дізнаєтесь, як зробити тонке, майже прозоре, тісто, корисні поради приготування  начинок  та деякі секретні інгредієнти цього надзвичайного десерту.

Запитання тижня у рубриці «Запитай у сусіда» від головного партнера програми «Файно маркет»: Коли був написаний перший рецепт штруделя?

Хто перший правильно відповість, тому буде нараховано 100 бонусних балів. Відповіді залишайте під відео програми на сторінці  «Файно маркет» у Facebook.

Дякуємо рекламній агенції «Euro vision» за надання рекламних послуг.

Для приготування страви ми використовували високоолеїнову професійну кулінарну олію «EFFO», яку можна застосовувати і для приготування страв вдома. Олія, про яку варто знати та використовувати!

Дивіться щонеділі о 10.30 кулінарне шоу «Гурманія» на телеканалі «Вітер».

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.