«Олександрія сьогодні»: Ігор Гречаний, вчений агроном, засновник ГО «Гладіолуси без кордонів» (відео)

579
кількість переглядів

Він вчений агроном. Усе своє життя невтомно трудиться на землі, займається ландшафтним дизайном, пише наукові статті, видає спеціалізовані довідники. Саме тому  його ім’я добре відоме далеко за межами Олександрії. Та головна його пристрасть – гладіолуси. У своїй колекції має їх близько 400 сортів. Ця квітка настільки полонила його серце, що в Олександрії започаткував виставку гладіолусів. Нині це  Всеукраїнський фестиваль, на який приїжджають квіткарі, науковці та селекціонери не лише з України, а ще й з Білорусії, Польщі, Чехії та інших гладіолусних країн.

З чого почалося захоплення гладіолусами, чому саме цій квітці віддає перевагу і чи буде фестиваль гладіолусів в Олександрії цього року, вчений агроном, засновник громадської організації «Гладіолуси без кордонів» Ігор Гречаний розповість у програмі «Олександрія сьогодні» з Іриною Балашовою.

Дивіться програму щопонеділка о 19:15 на телеканалі «Вітер».

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.