Порошенко очолив рейтинг нардепів, які витрачалися на благодійність зі своїх зарплат

464
кількість переглядів

Лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко очолив рейтинг народних депутатів України, які здійснювали благодійні внески зі своїх заробітних плат у 2020 році.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Політик здійснив їх 14 на загальну суму 739 тисяч гривень, повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Фонд Порошенка спільно з волонтерами забезпечили медиків захисними костюмами – в лікарні передали понад 157 тисяч штук. А також 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю, ремонт і витратні матеріали понад 50 апаратів ШВЛ. Допомогу отримали близько 200 медичних установ.

Після початку пандемії коронавірусу силами волонтерів, фонду Порошенка та компанії «Рошен» понад 50 тисяч продуктових наборів отримали люди по всій Україні.
Зараз фонд разом із волонтерами передає в лікарні та амбулаторії кисневі концентратори. Понад сто апаратів від Порошенка були доставлені у медзаклади і рятують життя. Загалом від початку пандемії у Порошенка витратили на благодійну допомогу 150 мільйонів гривень.

Петро Порошенко під час поїздки на Донеччину передав 108-му батальйону 10 ОГШБ комплект відеоспостереження. У комплекті – камери спостереження для дев’яти взводних опорних пунктів, які будуть об’єднані в єдину мережу, інформація буде також надходити і на ротний опорний пункт, і в штаб батальйону. За словами військових, це дає змогу чітко контролювати переміщення ворога і посилює безпеку бійців на лінії фронту.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.