П’ятий президент Порошенко зібрав великий з’їзд і відкрив план порятунку України (відео)

904
кількість переглядів

«Європейська Солідарність» має чіткий план розбудови успішної, європейської демократичної України. Про це заявив лідер партії, п’ятий президент України Петро Порошенко під час виступу на з’їзді партії. На арт-заводі «Платформа» – найбільшому в Україні креативному кластері, створеному на території колишнього радянського підприємства, – зібралися більше тисячі партійців з усіх регіонів України.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

«Коли ми об’єднуємось – ми можемо все. Наша партія відрізняться тим, що вона є відкритою. Всі, хто пов’язує з нами надії на рух України до Європейського Союзу, на рух України в НАТО, надії на європейські реформи, на протидію некомпетентності влади, повинні мати можливість приєднатися до нашої партії. Ми – єдина команда, крута, драйвова, європейська. Ми переможемо заради України, українців, які чекають цієї перемоги, і разом з ними», – заявив, зокрема, у своєму виступі Петро Порошенко.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.