У Кропивницькому презентують книгу «Олімпійська спадщина Кіровоградщини» (анонс)

939
кількість переглядів
Олімпійська спадщина Кіровоградщини

О 14:00 завтра, 9 червня, у прес-центрі СВN з нагоди Міжнародного олімпійського дня відбудеться презентація книги «Олімпійська спадщина Кіровоградщини».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Книгу презентує її автор, професор кафедри теорії та методики олімпійського і професіонального спорту ЦДПУ ім. Винниченка, керівник регіонального відділення Олімпійської Академії України Сергій Воропай. Ще спікери: заслужений тренер України зі спортивної гімнастики Світлана Куценко, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області Олександр Кузьмін.

У заході візьмуть участь керівники спортивної галузі Кіровоградщини, спортсмени, тренери, ветерани спорту, представники спортивної громадськості Кропивницького та області.

Це перша книга з серії «Олімпійська спадщина Кіровоградщини», яка знайомить з досягненнями атлетів Кіровоградської області на Олімпійських іграх сучасності. У хронологічній послідовності подано відомості про спортсменів-учасників Олімпіад із 1952 до 2016 року.

14:00 9 червня, Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 46, прес-центр CBN (третій поверх ТЦ «Реал»).

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.