Лазанья. Кулінарне шоу «Гурманія» (відео)

1131
кількість переглядів

Buongiorno signore e signori! Ведуча гастрошоу «Гурманія» Катерина Лунгул разом з її другом та шеф-кухарем закладу «PANORAMA» Максимом Анікольчуком, готують смачну й ситну страву італійської кухні, яка отримала визнання в усьому світі, – лазанью.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Ця страва вважається непростою, тому що складається з кількох етапів приготування. І якщо ви думаєте, що вдома її готувати довго та дорого, то ви помиляєтесь!
Як приготувати французькі соуси бешамель та болоньєзе ведучі розкажуть у програмі.

Запитання цього тижня у рубриці «Запитай у сусіда» від головного партнера програми «Файно маркет»: в якому регіоні Італії вперше приготували лазанью?

Хто перший правильно відповість, тому буде нараховано 100 бонусних балів. Для цього треба перейти на сторінку «Файно маркет» у Facebook і під відео програми відповісти на запитання.

Дивіться щонеділі о 10.30 кулінарне шоу «Гурманія» на телеканалі «Вітер».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.