Кропивничанка розшукує свого 26-річного сина, який зник 2 тижні тому (фото)

1718
кількість переглядів

У Кропивницькому розшукують 26-річного Валерія Капатілова, який пішов з дому 28 травня і не повернувся.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це кореспонденту CBN повідомила мати зниклого Маргарита: «28 травня мій син пішов з дому, що на Новомиколаївці. Він раніше був у військовій частині і втратив посвідчення учасника бойових дій. Потрібно було його відновити. Ми зібрали документи, а він пішов на пошту відправляти листа. Після цього його більше ніхто його не бачив.

Валерій міцної статури, чорнявий, має карі очі, зріст — 185 см, має широкі плечі. Був одягнений у чорну футболку, сині джинси і чорні кросівки. При собі мав лише паспорт.
Його подруга гуляла в той день з дитиною і бачила, як він ішов у бік військової частини. Я телефонувала в поліцію, просила перевірити камери на Ковалівці, адже на них було б видно, куди він пішов і з ким. Там мені сказали, що на камерах нічого немає. Потім наступного дня я запитала, чи телефонували вони дівчині, яка його бачила. Вони сказали, що та подруга нічого не бачила, лише десь далеко, але ж я з нею особисто розмовляла, і вона мені все розповідала.

Також я просила перевірити камери на пошті, але вони сказали, що вже потім, коли устаткується погода. Але ж камера – це найперше, що потрібно було перевірити, можливо, він з кимось вітався, розмовляв. Вони мені сказали, що не мають дозволу, тому дивитись нічого не будуть. Коли я сказала, що викличу і поліцію, і прокуратуру, і телебачення, то на пошті швидко взяли дозвіл на перегляд камер. Я хотіла переглянути з ними, але мені сказали, що поліція потім зателефонує і все скаже, навіщо вам дивитись. Але ж раптом я знаю тих людей, які були біля нього. Лише вчора мені дозволили вже переглянути камери, то син зайшов сам на пошту, відправив листа і вийшов звідти.

Поруч я ще побачила камери банку, вони якраз виходили на Ковалівський міст. На них мало б бути видно, в який бік він пішов. Але ніхто тих камер мені не показав, сказали, що не мають права цього робити і взагалі щось мені говорити.

Родичів, до яких він міг би піти, немає, є лише моя сестра, але я з нею не спілкуюсь. Коли їй зателефонували з поліції, то вона їм сказала, що я свого сила дуже била, що він навіть спав на горищі. Та як би я могла таке робити зі своїм рідним сином?! Ми живемо родиною всі разом: чоловік, донька, зять і мій син. Ми дуже дружня сім’я, завжди все робимо і вирішуємо разом.

Новомиколаївка не дуже велика, її можна швидко обійти і всіх розпитати. Я сама ходжу до 11, 12 ночі і шукаю його. Вчора знайома роздрукувала мені листівки, на вихідних буду розносити по всіх магазинах. Хочу ще зателефонувати в частину, у якій він служив, не можуть же вони не допомогти мені. Я навіть ходжу по місту з телефоном і показую кожному зустрічному фотографію свого сина».

Усіх, кому відоме місцезнаходження Валерія Капатілова, просять телефонувати на «102» або за номером: 095 685 27 74 (мати зниклого Маргарита).

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.