У Малій Висці продавали протермінований м’ясний фарш

694
кількість переглядів
фарш

Недотримання вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів зафіксували фахівці Держпродспоживслужби Кіровоградщини в фірмовому магазині м’ясної продукції, що знаходиться в Малій Висці.

Підставою для здійснення позапланової перевірки магазину стала скарга споживача на продаж харчової продукції, непридатної для споживання, повідомили CBN у прес-службі Дежпродспоживслужби.

Під час перевірки фахівці зафіксували реалізацію в магазині протермінованої продукції – напівфабрикату «Фарш український». Суб’єкта господарювання зобов’язали вилучити з обігу протерміновані харчові продукти.

Також фахівці Держпродспоживслужби надали підприємцю припис щодо необхідності усунення порушень у закладі. Невиконання вимог припису тягне застосування штрафних санкцій.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.