Лідери президентського рейтингу — Зеленський і Порошенко, їхні партії відірвались від конкурентів, — Центр Разумкова

2454
кількість переглядів
Фото: ІА «Вчасно»

Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, найбільше голосів у першому турі отримали б Зеленський та Порошенко.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Такі результати опитування Центру Разумкова, повідомляє CBN з посиланням на Інтернет-видання Газета.ua.

Лідерами електоральних симпатій залишаються Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Партії «Слуга народу» та «Європейська Солідарність» відірвались від конкурентів.

Якби найближчим часом відбувалися вибори до Верховної Ради України, партія «Слуга народу» отримала б 28% голосів тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме. За партію «Європейська Солідарність» готові віддати свій голос 19% опитаних, за партію «Опозиційна платформа — За життя» —15%, ВО «Батьківщина» — 10,5%, партію «Сила і честь» — 6%.

Інші партії: «Українська стратегія Гройсмана» — 4%, «Громадянська позиція» — 3%, ВО «Свобода» — 3%, Радикальна партія Олега Ляшка — 2,5%, «УДАР Віталія Кличка» — 2%, «Опозиційний блок» — 1%, «Голос» — 1%, «Партія Шарія» — 1%.
Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, найбільше голосів у першому турі отримали б Зеленський та Порошенко.

За Зеленського готові голосувати 32% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме. За Порошенка — 17% опитаних.

За Бойка —13%, за Тимошенко — 10%, за Смешка — 7%, за Гройсмана — 4%, за Гриценка — 3%, за Разумкова — 2%, за Ляшка — 2%, за Кошулинського — 2%, за Кличка — 1%, за Вілкула — 1%.

У другому турі Зеленський отримав би 60% голосів тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме, Порошенко — 40%. Як відомо, у другому турі президентських виборів у 2019 році Володимира Зеленського підтримали 73,22%, Петра Порошенка – 24,45%.

У випадку виходу до другого туру Зеленського і Бойка за Зеленського проголосували би 76% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме, за Бойка — 24%.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 11 по 16 червня 2021 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Соціологічне опитування проведене в рамках дослідницького проєкту «Україна: 30 років на шляху до Європи», що фінансується Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.