Як перетворити Кропивницький на інноваційне, цифрове та прогресивне місто? (анонс прес-конференції)

369
кількість переглядів
Рада експертів

У Кропивницькому 8 липня, у четвер, об 11:00 в приміщенні прес-центру CBN (вул. Велика Перспективна, 46, третій поверх ТЦ «Реал») відбудеться презентація «Як перетворити Кропивницький на інноваційне, цифрове та прогресивне місто?» членів коаліції громадських організацій «Рада експертів».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Що ж являє собою розумне місто, і навіщо воно потрібно? Який досвід інших міст України та світу? Що потрібно для створення розумного міста? Про це та інше говоритимуть активісти коаліції «Рада Експертів».

Для довідки: 2 жовтня 2020 року, перед місцевими виборами, в приміщенні CBN було підписано меморандум між кандидатами в міські голови, політичними партіями та коаліцією «Рада Експертів» щодо підтримки «Дорожньої карти реформ Кропивниччини» новим складом місцевих рад. Меморандум підписали майже всі партії, що потрапили до Кропивницької міськради, у тому числі й міський голова Андрій Райкович. У березні 2021 року було оголошено про початок реалізації першого пункту Меморандуму – створення Стратегії міста. До складу робочих груп увійшли і представники «Ради Експертів».

Концепція «Смарт Сіті» – це розвинена міська територія, яка генерує сталий економічний розвиток і високу якість життя, значно покращуючи життєдіяльність таких сфер, як економіка, мобільність, навколишнє середовище, люди і уряд. Успіхів і досягнень в цих областях можна домогтися завдяки потужному людському капіталу, соціальному капіталу та / або інфраструктурі ІКТ.

«Рада експертів» (РЕ) – коаліція громадських організацій Кіровоградщини. Була створена навесні 2017 року за сприяння Реанімаційного Пакету Реформ. До складу РЕ увійшли 32 найбільш потужних організацій громадянського суспільства міста Кропивницький та Кіровоградської області, зокрема: ГО «Асоціація Політичних Наук», ГО «Прес-клуб реформ», ГО «Батьківська рада Кропивницького», ГО «Народний контроль Кіровоградщини», Кропивницька обласна філія ВО «Рух захисту української мови», Центр української політики «Ексампей», Кіровоградське відділення ВУТ «Просвіта», Центр медіарозслідувань «Прозоро», ГО «Озеленення. Кропивницький», БФ «Кіровоград Волонтерський», ГО «Територія успіху», ГО «Волонтерське об’єднання учасників Майдану та бойових дій», ГО «Спільна дія».

11:00 8 липня, Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 46, прес-центр CBN (третій поверх ТЦ «Реал»).

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.