Рейдерське захоплення на Кіровоградщині: копи арештували ділянку та призначили 21 експертизу

729
кількість переглядів
поліція

Поліція розпочала кримінальне провадження після звернення директора фермерського господарства «Крок» до поліції.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN повідомив заступник начальника слідчого управління ГУ НП області Ігор Федорчак.

Після цього правоохоронці наклали арешт на земельну ділянку й наразі вона не обробляється.

«За цей тиждень активізоване розслідування, допитали більше 20 людей, підготували 10-15 клопотань тимчасові доступи щодо вилучення документації, яка стала причиною перереєстрації цієї земельної ділянки. Крім цього, сьогодні призначили 21 експертизу», — зазначив правоохоронець.

Наразі поліцейські шукають оригінали документів, які стали підставою перереєстрації земельної ділянки. Також відсьогодні, 13 липня, на Кіровоградщині діятиме «Гаряча лінія» стосовно ринку землі та протидії рейдерству. Вона працюватиме з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 18:00, її номер — 0 800 400 188.

«У людей вже є багато запитань і вони хочуть отримати кваліфіковане роз’яснення», — зазначила голова ОДА Марія Чорна.

Нагадаємо, Володимир Івашина скаржиться, що його фермерське господарство «КРОК» захопили рейдери. У такий спосіб чоловік хоче привернути увагу до незаконного заволодіння його майном.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.