У Кропивницькому проводять «сафарі»

953
кількість переглядів
Сафарі для громад

З 19 по 31 липня громадські організації «Плато» та «Молодіжний центр Кіровоградської області» за підтримки ПРООН в Україні у рамках Українського урбаністичного форуму організовують «Сафарі для громад у Кропивницькому».

Про це CBN повідомила координаторка проекту Євгенія Ткаченко.

«Сафарі для громад» – програма, спрямована на залучення активних жителів до пошуку природоорієнтованих рішень задля подолання екологічних проблем громад, ліквідації наслідків кліматичної зміни, нераціонального використання ресурсів.

Програма покликана навчити членів спільноти помічати проблеми і брати участь у розробці інноваційних рішень, що базуються на моделях, властивих природним екосистемам.

Долучитися до програми можна індивідуально або командами.

Індивідуальна участь передбачає:
– проходження тижневого онлайн-навчання про природоорієнтовані рішення;
– можливість за результатами тематичного тестування отримати сертифікат сафарі-амбасадора/ки.

Командна участь передбачає:
– проходження онлайн-навчання про природоорієнтовані рішення;
– розробку прототипів природоорієнтованих проєктів;
– змагання за фінансування на реалізацію проектів (призовий фонд для команд-переможниць становить 60 000 грн).

Для реєстрації необхідно заповнити форму за посиланням. Дедлайн реєстрації – 18 липня включно.

Програма може бути цікавою для громадських активістів, представників ОСББ і місцевих громад, освітян, урбаністів, ландшафтних дизайнерів та архітекторів, фахівців з корпоративної соціальної відповідальності та загалом для активних жителів, що цікавляться темами збереження довкілля і підвищення екологічної свідомості.

Довідка. «Сафарі для громад» – програма, яка реалізується проектом «Природоорієнтовані рішення для сталих міст» Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні. «Полювання» розпочалося у Києві восени 2019 року, а у 2020-му продовжилося у Львові та Білій Церкві. За результатами реалізовано п’ять природоорієнтованих рішень у Києві, ще по одному проекту втілюються в Білій Церкві та Львові. Також у рамках проекту ГО «Плато» та Фонд захисту біорізноманіття України створили чат-бот @Safari_Community_bot на платформі Telegram, наповнений детальною інформацією про 26 природоорієнтованих рішень.

Контакти для ЗМІ: (095) 31 85 129 – Євгенія Ткаченко – координатор проекту в Кропивницькому.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.