На Кіровоградщині державі повернули землі вартістю понад 61 мільйон

422
кількість переглядів
земля

Прокуратура повернула у власність держави сільськогосподарські землі вартістю понад 61 мільйон, які були захоплені у рейдерський спосіб.

Про це CBN поінформували в пресслужбі прокуратури області.

Земельні ділянки сільськогосподарського призначення, розташовані на території Букварської сільської ради Олександрівського району Кіровоградщини. Їх площа — 93 га.

Форму власності вказаних земель змінили у рейдерський спосіб. Державним реєстратором на вказані земельні ділянки зареєстрували право комунальної власності та одночасно — право оренди за фізичною особою. Як наслідок, землі вибули із власності держави, а фізична особа безпідставно набула право користування ними на умовах оренди до 2056 року.

Прокуратура забезпечила реальне виконання рішення суду. До державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесли дані про припинення права оренди на ці землі.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.