На Кіровоградщині «оригінально» назвали стрітбольну команду – «Гітлерівці»

8633
кількість переглядів
стрітбол, баскетбол

Геннадій Рибченков, «Україна-Центр»

З Новомиргорода прийшла просто шокуюча інформація. У суботу на центральній площі там проходили в рамках святкування Дня міста змагання зі стрітболу – вуличного баскетболу три на три. Одна з команд, які брали участь в змаганнях, називалася… «Гітлерівці». Серйозно. «Гітлерівці».

День міста, як завжди, пройшов на найвищому рівні, доводилося бувати. Мало в якому з невеликих міст, райцентрів з таким розмахом відзначають свій День, багато в чому завдяки солідному спонсору, ВКФ «Велта», яка видобуває титанову руду в районі і є найбільшим платником податків.

Міський голова Новомиргорода Ігор Забажан теж в шоці – він був не в курсі всіх подій, що відбуваються, і про «гітлерівців» дізнався, як і всі городяни, які прийшли на центральну площу.

На всю країну озвучив цю інформацію Ігор Немировський: «Доброго дня, жителі Новомиргорода! Сьогодні вдень, приїхавши в місто, прийшли з сином на центральну площу, де поруч з атракціонами проходили змагання зі стрітболу (баскетбол 3 на 3). Ми підійшли подивитися на гру дітей, після жіночої команди вийшли дві команди хлопців з Новомиргорода, і прозвучало оголошення від ведучих змагань: “Приготуватися командам “Фенікс” і “Гітлерівці””!!!

Я подумав, що не дочув, після завершення гри було повторне оголошення, “Гітлерівці”… Я не дочув… Для впевненості перепитав у хлопців із сусідньої команди. Вони зі сміхом підтвердили, що назва команди – “Гітлерівці”…

Поліція на площі теж була присутня.

Але найстрашніше, що повна площа людей – і нікого це не бентежить.

Такими темпами будемо в квітні святкувати день народження Гітлера?

Хоча, може, я не маю рації, і це зараз нормально?»

Батько Ігоря Немировського, в минулому міський голова Новомиргорода Яків Борисович Немировський, теж шокований: «При гітлерівській окупації загинули десятки моїх родичів. Населення Новомиргорода і Златополя скоротилося вдвічі. І тепер ці підлітки називають себе “гітлерівцями”. Що у них в головах? Вони не читають книг, не знають історію, і це страшно… Якими будуть наступні покоління?»

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.