У ЦДПУ з’явилися додаткові бюджетні місця

2923
кількість переглядів
ЦДПУ
Старий корпус педуніверситету в Кропивницькому. Фото Ігоря Філіпенка, CBN

52 додаткових місць за держбюджет вдалось організувати керівництву Центральноукраїнського педагогічного державного університету ім. Винниченка для своїх абітурієнтів.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє Telegram-канал університету.

Вони орієнтовані на студентів очної та заочної форм навчання. Безкоштовно для себе вищу освіту зможуть отримати майбутні вчителі початкових класів, викладачі мови та літератури, математики, фізики та інші спеціалісти.

«Ми залучили понад три мільйони гривень, щоб зробити можливими ці додаткові місця. Дуже хочеться, щоб талановиті діти з родин, які мають скромні достатки, все ж мали шанс на успішне майбутнє. Завдяки партнерським взаєминам з Міністерством освіти та науки України ми отримали ці “безкоштовні” місця і чекаємо на своїх студентів», – зазначив ректор університету Євген Соболь.

Крім того, в найближчих планах – зміни у структурі навчального закладу. Факультетів стане менше, але вони будуть більш сучасними за змістом викладання. Замість восьми їх буде п’ять. При цьому робиться усе можливе для збереження кадрового потенціалу університету.

За словами Євгена Соболя, «університет лишається звичним для всіх. Але він має стати сучасним. Таким, що забезпечить реально якісну освіту і фахівця, за якого роботодавець буде змагатись».

Ці зміни, наголосив ректор, дозволять заощадити на утриманні деканатів. А кошти спрямувати на якісні зміни на користь студента і викладача.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.