Смажені пельмені. Перевірка рецепту із TikTok. Кулінарне шоу «Гурманія» (відео)

597
кількість переглядів

Усім привіт. Цього недільного ранку ведуча гастрошоу «Гурманія» Катерина Лунгул разом з шеф-кухарем закладу «PANORAMA» Максимом Анікольчуком знову будуть вас дивувати. Ведучі перевірятимуть рецепт із TikTok. Смажені пельмені, чи смачно? Готові пельмені можна придбати у супермаркеті «Файно маркет», але ведучі вирішили самі їх приготувати. У програмі побачите, хто швидше наліпить пельмені та що потрібно покласти у фарш, щоб він був смачним?

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Запитання цього тижня у рубриці «Запитай у сусіда» від головного партнера програми «Файно маркет»: як у Китаї називаються смажені пельмені із рисового борошна?

Хто перший правильно відповість, тому буде нараховано 100 бонусних балів. Для цього треба перейти на сторінку «Файно маркет» у Facebook і під відео програми відповісти на це запитання.

Дивіться щонеділі о 10:30 кулінарне шоу «Гурманія» на телеканалі «Вітер».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.