Ректор ЦДПУ Євген Соболь розповів про новий навчальний рік в університеті

823
кількість переглядів

31 серпня у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка розпочнеться новий та оновлений навчальний рік.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Детальніше про це розповів ректор університету Євген Соболь під час пресконференції в CBN сьогодні, 18 серпня.

Цього року посвята у студенти в ЦДПУ відбудеться о 21:00, вона міститиме певну концертну програму, сюрпризи та фаєр-шоу. Але оновиться не тільки посвята, а й функціювання університету.

Як зазначив Євген Соболь, університет стане мобільним і забезпечуватиме більш якісним освітнім процесом. У закладі краще підтримуватимуть студентське дозвілля та розвиток. Також поступово оновлять гуртожитки, матеріально-технічну базу і насамперед створять сучасний інформаційний простір — університет у смартфоні. У студентів буде можливість побачити розклад, нагадування про сплату за навчання тощо.

В об’єднаних територіальних громадах планують створити наукові ліцеї, у яких освітній процес забезпечуватимуть педагоги ЦДПУ. Все це для того, щоб молодь отримувала якісну освіту у своєму регіоні.

За словами ректора ЦДПУ, в університеті планують створити регіонально-інформаційну платформу, яка буде накопичувати вакансії і дасть можливість забезпечити працевлаштуванням випускників закладу та студентів старших курсів. На сьогодні багато шкіл потребують вчителів інформатики, фізики, хімії та іноземних мов.

В ЦДПУ об’єднали деякі факультети, а як наслідок — скоротили деканати. Утримання одного факультету обходиться в 600 тисяч гривень на рік. Кошти, які заощадять на зменшенні кількості факультетів, спрямують на осучаснення матеріально-технічної бази, преміювання викладачів та студентів. В університеті залишили п’ять факультетів: математики, природничих наук та технологій; філології; педагогіки, психології та мистецтва; фізичного виховання; історії, бізнес-освіти та права.

Євген Соболь зазначив, що у його планах безліч суттєвих змін, які будуть спрямовані на якісний освітній процес та розвиток університету.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.