Праведник народів світу з Кіровоградщини отримав від Кабміну довічну стипендію

810
кількість переглядів
Володимир Чорновол

Праведник народів світу Володимир Чорновол, що живе у селі Косівка Олександрійського району Кіровоградщини, отримуватиме від Кабміну довічну стипендію.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Таке рішення прийняли під час чергового засідання КМУ, повідомляє CBN з посиланням на Telegram-канал народного депутата Олексія Гончаренка.

«Кабмін призначив довічні державні стипендії громадянам України, які рятували євреїв на території України під час Голокосту у роки Другої світової війни та удостоєні Ізраїльським інститутом катастрофи і героїзму “Яд ва-Шем” звання Праведника народів світу або Єврейською Радою України — звання Праведника України чи Праведника Бабиного Яру», — йдеться у повідомленні.

За інформацією нардепа, стипендії призначаються з 01.06.2021 в розмірі трьох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, незалежно від розміру пенсії чи зарплати.

Володимир Чорновол нещодавно відсвяткував 100-річний ювілей.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.