У Кропивницькому презентували телепроєкт «Баба Єлька. Експедиція на піч» (фото)

1132
кількість переглядів

У Кропивницькому відбулась презентація-передпоказ телепроєкту «Баба Єлька. Експедиція на піч».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це з кінотеатру «Портал» повідомляє кореспондент CBN.

Експедиція на піч» — це документальний цикл з 12-ти серій про роботу етнографічної експедиції «Баба Єлька». Герої картини — жителі сіл, які є носіями автентичних пісень, рецептів та традицій краю.

Режисеркою проєкту стала Катерина Мурована, режисерка програм телеканалу «Вітер». Це перша документальна робота дівчини. Вона каже: основним завданням було зафільмувати усі моменти, не втручаючись в розмову та діалоги. На це мала лише один дубль.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN

Катерина Мурована

Музичний супровід серіалу унікальний. Це композиції, які виконує гурт “«Баба Єлька». Особливість їх в тому, що співали пісні саме в нашому регіоні. Сотнями років їх манера і текст передавався від матері до доньки.

Охочі зможуть побачити фільм «Баба Єлька. Експедиція на піч» 19 вересня. Першу серію покажуть на всіх регіональних каналах Суспільного об 11.00 год.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.