Грузинська кухня. Хачапурі по-аджарськи (відео)

1639
кількість переглядів

Гамарджоба генацвале, всім привіт! З вами 2 сезон гастрошоу «Гурманія». Чи любите ви грузинську кухню так, як люблять її наші ведучі програми Катерина Лунгул та бренд-шеф Сергій Богданов?

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Цього разу вони готують в ресторані грузинської кухні «Кавказький двір». Чи готували ви вдома  смачні, ароматні хачапурі по-аджарськи?  Якщо ні, то неодмінно треба спробувати.

Хачапурі – традиційна грузинська страва. Але це не просто смачна випічка, а й предмет гордості та символ країни. А от усі тонкощі приготування цієї страви дізнаєтесь у програмі.

Запитання цього тижня у рубриці «Добрий сусід» від головного партнера програми «Файно маркет»: У якому закладі ведучі гастрошоу будуть готувати наступної програми? Хто перший правильно відповість під відео на фейсбук сторінці Файно маркет, той і отримає 100 бонусних балів.

Дивіться щонеділі о 10.30 кулінарне шоу «Гурманія» на телеканалі «Вітер».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.