Донька відомого педагога Василя Сухомлинського завітала у Кропивницький (фото)

956
кількість переглядів

Ольга Сухомлинська українська педагогиня, академік Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професорка, заслужена діячка науки і техніки України — донька відомого педагога Василя Сухомлинського завітала у Кропивницький сьогодні, 14 вересня.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє кореспондент CBN.

У обласній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського відбувся круглий стіл за участі освітян. Заклад реалізував проєкт — «Василь Сухомлинський. Актуальний. Модерновий. Справжній», в рамках якого педагоги й науковці обговорили становлення засновника гуманістичної педагогіки, підходи до навчання й виховання зростаючого покоління.

«Цей проєкт унікальний. Всі знають Сухомлинського як чоловіка з краваткою, у костюмі на трибуні, або навіть з дітьми. Але ж він був і маленьким хлопчиком. І бігав босий понад річкою й ставом», — зауважила Ольга Сухомлинська.

 

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.