Десять років після перемоги в «Майдан’s»: Кіровоградщина знову підтвердила статус танцювальної столиці

3130
кількість переглядів

Масштабний танцювальний конкурс «Танцюй, Кіровоградщина!», присвячений 10 річниці перемоги в популярному телевізійному проєкті «Майдан’s» завершився.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Він стартував 1 червня і викликав неабиякий резонанс у танцювальному середовищі області. В ньому взяли участь понад 130 юних танцюристів із Кропивницького, Олександрії, Бобринця, Вишняківки, Малої Виски та Гурівки. Учасники повинні були записати свою хореографію на відео під неофіційний гімн Кіровоградщини у виконанні Мирослава Кувалдіна (Jonych).

Урочисте нагородження відбулося на Театральній площі в місті Кропивницький. Всі переможці та учасники отримали призи, які їм вручив Сергій Ларін, екс-голова Кіровоградської обласної державної адміністрації (2010-2013). Саме він придумав ідею проєкту і втілив її в життя.

«10 років тому Кіровоградщина перемогла в популярному проєкті “Майдан’s”, показавши всій країні професіоналізм, майстерність і прагнення завжди бути першими. Тоді учасники закріпили за собою звання танцювальної столиці України. Ми і зараз вболіваємо за молодь Кіровоградщини, тому придумали і запустили проєкт “Танцюй, Кіровоградщина!”, щоб підтримати дітей в їх починаннях і популяризувати їх таланти», — зазначив Сергій Ларін.

Перше місце в конкурсі поділили два колективи — «Роксолана», вони стали беззаперечними лідерами глядацьких симпатій і здобули найвищі оцінки журі та Professional dance studio — колектив, який найперший надіслав відео на конкурс і підкорив суддів своїм виступом.

Друге місце зайняли Dance Theater «Street Ballet» з Олександрії, третє — колектив «Вікторія».

Щодо соло-учасників, то в цій категорії перемогу здобула Вікторія Гладченко, друге місце завоювала Дарина Руденко, а третє — Аліна Цвєткова.

Спеціальні нагороди отримали: зразковий хореографічний ансамбль «Анюта», хореографічний ансамбль «Журавлина» (НВО «Мрія»), Юлія Маліцька, Діана Степанова, аматорський танцювальний колектив «Лілея», зразковий аматорський колектив «Авантюрин» і дует «ДашЮля».

Всі переможці та учасники отримали цінні призи, серед яких — безкоштовне навчання в школі танцю Foresight Олександра Лещенка. Саме він, десять років тому, став фронтменом команди Кіровоградщини в проєкті «Майдан’s».

Крім гарантованих призів, один з учасників зніметься в кліпі Мирослава Кувалдіна (Jonych) і отримає подорож до Карпат.

«Танцюй, Кіровоградщина!» дійсно стала головною танцювальною подією цього літа і вкотре довела, що Кіровоградщина — танцювальна столиця, де живуть справжні таланти, у яких танці в ДНК. Головне — завжди пам’ятати: «Рухатися треба зі смаком!»

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.