Кропивницькі бейсболісти у складі збірної України зберегли місце в елітному дивізіоні чемпіонату Європи

1100
кількість переглядів

В Італії проходить чемпіонат Європи з бейсболу в дивізіоні А. Серед найсильніших команд Старого Світу виступає й збірна України, основу якої складають гравці кропивницьких клубів, інформує кореспондент CBN. Головним тренером національної бейсбольної команди є кропивничанин Олег Бойко.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

На попередній стадії 16 учасників змагань були розбиті на чотири групи. Українські бейсболісти у стартовому поєдинку розгромно поступилися іспанцям — 0:15.

А ось у протиборстві з хорватами наша збірна була попереду перед двома заключними інінгами — 3:1. Але в восьмому періоді хорвати зрівняли рахунок. А дев’ятому інінгу українці невдало захищалися, дозволили конкурентам набрати відразу 6 очок і поступилися з рахунком — 3:9.

Ця поразка вплинула на моральний стан українських бейсболістів, які в наступних матчах програли збірним Німеччини та Росії з однаковим рахунком 5:15.

Справедливості ради, відзначимо, що у складах суперників грають чимало натуралізованих легіонерів. Зокрема, у росіян їх відразу шість й саме вони забезпечують необхідний результат. У нашій команді виступають виключно українці, які не мають гарної ігрової практики в недостатньо конкурентному чемпіонаті.
Тим не менш, збірній України удалося сьогодні здобути надзвичайно важливу драматичну перемогу й зберегти прописку в елітному дивізіоні.

Початок матчу зі словаками підопічні Олега Бойка провели невдало. Після першого інінгу збірна України програвала 0:3. Та в наступній своїй атаці наші хлопці скоротили відставання до мінімуму — 2:3. Четвертий інінг не приніс успіху жодній з команд, а в п’ятому бейсбольному періоді словаки знову збільшили свою перевагу до двох пунктів — 2:4. Потім два періоди вийшли «сухими», а в восьмому інінгу українцям удалося таки відновити рівновагу. І нарешті в своєму заключному нападі наші бейсболісти провели ще одну результативну атаку й вирвали перемогу — 5:4. Отже, головне завдання на турнір –— збереження прописки в дивізіоні А — команді Олега Бойка вдалося виконати.

Тепер у матчі за 13-те місце бейсбольна збірна України зіграє з переможцем протиборства між збірними Франції та Греції.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.