Страви по-одеськи: биточки з тюлечки та форшмак: кулінарне шоу «Гурманія» (відео)

1828
кількість переглядів

«Ах, Одесса. Жемчужина у моря…» Колоритні маленькі дворики, акцентована говірка та багато, багато смачної їжі. У ресторані морської кухні «Lobster» Катерина Лунгул та бренд-шеф Сергій Богданов будуть готувати биточки із тюлечки та форшмак.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Це неймовірно смачно! Готуємо з простих інгредієнтів, які придбали у магазині «Файно маркет», головного партнера «Гурманії». Одеська кухня – це не просто їжа. Це унікальне поєднання кулінарних традицій різних країн, тому не пропустіть!

Запитання цього тижня у рубриці «Добрий сусід» від головного партнера програми «Файно маркет»: у якому закладі наступного разу ведучі гастрошоу будуть готувати? Хто перший правильно відповість під відео на фейсбук сторінці «Файно маркет», той і отримає 100 бонусних балів.

Дивіться щонеділі о 10.30 кулінарне шоу «Гурманія» на телеканалі «Вітер».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.