Кропивницький: на Вокзальній ям не буде. І велодоріжок теж

3577
кількість переглядів

Реставрація вулиці Вокзальної підходить до свого завершення.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Під час апаратної наради, сьогодні, 20 вересня, міський голова Андрій Райкович проінформував, що вона проходила по плану-схемі поточного, а не капітального дорожнього ремонту.

«Тому ми не виконали повну заміну покриття на тротуарній частині, тому ми не виконали велосипедні доріжки, бо їх треба новими зробити, а проект не передбачав цих речей. Але все те, що закладено в проект, в обов’язковому порядку буде в правильний спосіб зроблено», — зауважив Андрій Райкович.

За словами міського голови, наразі проводиться підлаштування каналізаційних люків під площину дороги, тому ям на нерівностей на Вокзальній не буде.

«Я дуже сподіваюся і маю право бути впевненим, що дорога витримає 10 років до капітального ремонту. Важливо контролювати проведення всіх ремонтних робот», — зазначив Андрій Райкович.

У Кропивницькому вперше за 17 років капітально відремонтували одну з основних транспортних магістралей (відео)

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.