У дитсадках Кропивницького дозволили використовувати додаткові обігрівачі

662
кількість переглядів
http://kordon.in.ua/

Комунальні служби Кропивницького мають бути готові до опалювального сезону вчасно.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 20 вересня, інформує CBN.

Він вказав, що підготовка до опалювального сезону триває. За його словами, наразі важливий щоденний контроль за кожним кроком тепловиків.

«Можуть бути певні аварії, найголовніше, щоб вони не були системними», — зазначив Андрій Райкович.

За словами міського голови, система теплопостачання Кропивницького має проблеми, які потрібно було вирішувати ще 20 років тому.

«Окрім того, ми повинні відпрацювати разом с ЖЕО додаткову форму договору по наданню послуг центрального опалення, в тому числі і в зонах спільного користування», — підкреслив міський голова.

Підіймалося також питання центрального опалення в освітніх закладах. Зокрема, мова йшла про дитячі садки. Там при некомфортних температурних показниках міський голова закликає використовувати електроопалення.

«Якщо це застаріле обладнання: «дуйчики», електрообігрівачі — замінити в обов’язковому порядку, для цього є обігові кошти загального господарського призначення», — підсумував Андрій Райкович.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.