Жителів Кропивницького вакцинуватимуть від коронавірусу у відомому гіпермаркеті

1471
кількість переглядів

Новий центр вакцинації розпочав роботу у Кропивницькому в гіпермаркеті «Епіцентр».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це під час брифінгу повідомила начальниця управління охорони здоров’я міськради Оксана Макарук, інформує CBN.

«Кількість захворювань збільшуються, але ситуація контрольована», — повідомила посадовиця.

За її словами, на сьогоднішній день на базі 1-ї інфекційної лікарні підготовлені 240 ліжок для ковід-хворих. Для медзакладу придбали томограф та облаштували понад 190 кисневих концентраторів. У свою чергу, з держбюджету отрималт кошти на закупівлю кисневого генератора.

«Понад 3 мільйони коштів з міського бюджету було використано для проведення кисневої розводки. Тобто кожне ліжко-місце даної госпітальної бази має окреме киснезабеспечення», — наголосила Оксана Макарук.

Не зважаючи на прийняті заходи, посадовиця закликає жителів Кропивницького вакцинуватися активніше:

«У нас діють два постійних центри вакцинації. Один з них — на постійній основі у приміщенні міської ради. На вибір ми пропонуємо наявні на сьогодняшний день в місті вакцини: маємо Pfizer, AstraZeneca і CoronaVac»

Ще один постійний центр вакцинації у понеділок відкрили в «Епіцентрі». Тимчасовий пункт щеплення працює на Критому ринку, ще шість — при лікувальних закладах.
На сьогоднішній день у Кропивницькому зробили майже 79 тисяч щеплень, з них першою дозою вакциновані 44877 осіб (23,9% від загальної кількості населення), двома — 34070 жителів міста (18,2%).

«Ці показники для нас ще низькі, тому що ви знаєте, мінімальний критерій, за якому ми орієнтуємося для запровадження масового імунітету, це 70% щепленого населення», — підсумувала Оксана Макарук.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.