ФК «Олександрія» здолав «Таврію» й вийшов до 1/8 фіналу Кубку України

578
кількість переглядів

Олександрійці в 1/16 Кубку України на виїзді зустрічався з представником Другої ліги — сімферопольською «Таврією».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Юрій Гура провів суттєву ротацію в складі. Із тих, хто грав в  основі в чемпіонаті проти «Динамо» з перших хвилин в кубковому двобої вийшов лише Сергій Гринь. На інших позиціях з’явилися ті виконавці, які мали менше ігрової практики. У воротах дебютував Валентин Горох. В центі захисту вийшли Бабогло та Бухал, а на флангах — Стецьков та  Копина. В опорній зоні зіграли Рибалка та Демченко. Групу атаки, разом із Гринєм, склали Мустафаєв, Спінеллі та Кожушко.

І початок матчу залишився за олександрійцями. Вже на другій хвилині, після кутового, Сергій Рибалка проштовхнув м’яч у сітку ворот «Таврії» — 0:1. Надалі гості впевнено контролювали хід подій майже не дозволяючи суперникам створювати небезпечні моменти.

А на 24-й хвилині наші земляки упіймали таврійців на контратаці. Гринь кинув у прорив в штрафну Кожушка, але той з першої спроби не переграв воротаря господарів. Та на підхопленні був той таки Кожушко, який фінтом прибрав захисника, розвернувся і влучно пробив метрів із 17-ти — 0:2.

Здавалося все йде за планом олександрійців, які дозволили собі трохи розслабитися. Цим скористалися хлопці Юрія Чумака, які стали атакувати більш наполегливо й активно. В одному з епізодів жовту картку за відмашку отримав Сергій Рибалка, який вперше вивів олександрійців на поле з капітанською пов’язкою. А на 33-й хвилині, після удару таврійців, який Рибалка намагався заблокувати в штрафному майданчику, м’яч потрапив у руку досвідченому півзахиснику гостей.

Арбітр матчу Максим Козиряцький не тільки призначив пенальті, але й показав Рибалці другий «гірчичник».  Бардалим, який вийшов на заміну замість травмованого партнера, пенальті чітко реалізував, а олександрійці ще й залишилися в меншості.

Господарі пішли вперед великими силами й мали декілька шансів викоритати чисельну перевагу. Та своїми гольовими можливостями господарі поля не скористалися. Тож, на перерву суперники пішли за мінімальної переваги команди Юрія Гури — 1:2.

У другому таймі олександрійці більше захищалися, але й відповідали стрімкими контрвипадами. Тренерський штаб гостей провів декілька замін для того, щоб зміцнити середину поля й не дозволити конкурентам використати перевагу в одного гравця. На поле з’явилися Мельник та Калюжний.

Шанс закрити гру мав Копина. Але його потужний удар пройшов вище поперечини. А ось підопічні Юрія Чумака, незважаючи на ігрову перевагу, особливої небезпеки воротам дебютанта Гороха не створили.

А на 80-й хвилині рейд в штрафну таврійців Івана Калюжного завершився порушенням правил. Другий у матчі пенальті взявся виконувати Олександр Демченко й поставив гольову крапку в цьому непростому для наших земляків протистоянні — 1:3.