«Інгулець» сенсаційно припинив боротьбу в Кубку України

862
кількість переглядів

Команда Сергія Лавриненка в Черкасах в 1/16 Кубку України зустрічалася з одним із лідерів своєї групи Другої ліги — місцевим клубом «ЛНЗ».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Наставник петрівчан вирішив перевірити в бойових умовах свій найближчий резерв і новачків. Із номінально основних на поле вийшли голкіпер Богдан Шуст, захисник Павло Полегенько, півзахиники Олександр Козак та Ілля Коваленко й нападники Плохотнюк і Гопей.

Зазначимо, що в складі ЛНЗ, який під керівництвом досвідченого наставника Юрія Бакалова посідає друге місце в своїй групі Другої ліги, на заміну вийшли колишні гравці кропивницької «Зірки» Павло Замуренко та Ярослав Галенко. Тільки Павло з’явився в першому таймі замість травмованого форварда Дмитра Сули, який ще недавно виступав за «Інгулець». А Галенко, який в двох попередніх кубкових поєдинках забивав вирішальні голи, вийшов по перерві. Потрібно відмітити, що всі попередні домашні матчі черкащани виграли.

Та краще розпочали гості.  На 19-й хвилині після подачі Козака зі штрафного Плохотнюк зіграв на випередження й головою пробив у поперечину. Та м’яч вдало відскочив до форварда, який переправив його в сітку — 0:1.

Згодом, в аналогічній ситуації, після стандарту з лівого флангу від Козака, дальню стійку замкнув Павлов. Але асистент рефері зафіксував офсайд у капітана «Інгульця» в цьому матчі.

Далі господарі поля перехопили ініціативу й атакували великими силами. І захист гостей наприкінці першого тайму  припустився помилки. Подача з правого флангу дійшла до Долинського, який з близької відстані без супротиву захисників головою вразив ціль — 1:1.

У другому таймі більше атакували підопічні Юрія Бакалова, а гості захищалися, сподіваючись на контратаки. Хлопці Сергія Лавриненка навіть забили, але в Плохотнюка був зафіксований офсайд. Тож, другий гол «Інгульця» був незарахований. А ще Асмелаш, який вийшов на заміну, швидко отримав два попередження, залишивши петрівчан у меншості.

Коли ж здавалося, що овертайму не уникнути, петрівчани припустилися вражаючої помилки. Богдан Шуст вийшов за межі штрафного майданчика й не розібрався з партнером. М’яч відскочив до Андрія Сторчоуса, який таким «подарунком» скористався на сто відсотків і вразив порожні ворота. За мить пролунав фінальний свисток, який зафіксував рахунок 2:1 на користь господарів поля.

«ЛНЗ» створює сенсацію, а «Інгулець» вибуває з подальшої боротьби за Кубок України.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.